piątek, 1 kwietnia 2011

Życie jak w Madrycie ;-)

Będzie ekspresowo, bo jestem z pisklakiem sama.
Dzisiaj w nocy wstawaliśmy na cyca tylko 3 razy:-)
Na całego wstaliśmy o 6 wyspani jak mopsy. Potem super kuuupa, mozna powiedzieć,  ze podwójna. Druga czesć wyskoczyła podczas przewijania i wyladowała na uwaga... psim ogonie Dolara naszego. Się  zdziwił biedak, ha ha. Potem karmienie i kaczuszka nasza lezała sobie grzecznie w łózeczku. Mamuska w tym czasie dała radę zrobić siku, kawkę i zjeść śniadanko. A i na bloga znalazła się  chwila.
Potem znowu cyc, a teraz przepióreczka moja spi smacznie na brzuchu mym, a ja, nie pytajcie w jaki sposób piszę do Was:-) :-D

Jest dobrze...

7 komentarzy:

 1. Szczęściaro, mi od dwóch dni Młody urządza koncerty nocne... mi i sąsiadom :P

  OdpowiedzUsuń
 2. ps: Nie dajce się zrobić w tą skazę białkowa - ja też miałam a do tej pory jem wszystko i nic mu nie jest! Krosty na buzi we wczesnym okresie życia to może być trądzik niemowlęcy! Ja nawet pijam kefiry i mleka przy niby stwierdzonej skazie białkowej i co? Młody zdrowy i gładki. Dzidzia po porodzie przez dłuższy czas czyści organizm z toksyn przez skórę i takie krosty, wypryski i cyrki. Ważne żeby dziecię było żywe i nie "przelewało się" przez ręce dopiero jak jest takie "słabe" to może niepokoić że jecie coś nie tak.
  Kateter'a nie mam serca "wsadzić"...

  OdpowiedzUsuń
 3. no widzisz, a taki był dramat kilka dni temu :) dobrze, że dołek zasypany :) oby nastrój się utrzymał, młody spał jadł i inne rzeczy też robił zgodnie z planem mamusi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to teraz mogę iść spokojnie rodzić:-) bo wiem, że u Ciebie wszystko wraca do normo formy:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje, Natan wygląda cudnie, prawdziwy aniołek mamusi :)

  Mam prośbę, przeniosłam akcję Mama Glamour 2011 na bloggera, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to proszę o zmianę adresu pod banerem, nowy adres to http://mamaglamour2011.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Co tam mama? Jak zdrówko? :)

  OdpowiedzUsuń

Ten blog jest moją własnością i to ja decyduję, co chcę na nim zamieszczać, dlatego Twój komentarz zostanie opublikowany, jeśli nie zawiera obraźliwych treści.