środa, 11 stycznia 2012

Nacio spryt swój demonstruje ;-)

Nacio jak na urwisa przystało śpi z mamą swą i tatą swym na specjalnie do celu tego zakupionym szerokim łóżku.
Niezbyt wysokie łóżko owe, ale odkąd Synu jak się zasuwa pojął, strach rodziców oblatywać począł o bezpieczeństwo chłopca. Tym bardziej podsycany lotami kilkoma samodzielnymi . . .

Trzeba było zabezpieczenia wymyślić. Najpierw poduchami obkładanie i kołdrami zrulowanymi otaczanie. Wystarczyło na krótko, bo chłopczyna z dniem każdym sprytu nabierał i przeszkody takowe z lekkością pokonywać począł, rodziców swych do burzy mózgów zmuszając.

Stwierdzili wówczas, że lepiej chyba lądowanie miękkie Synu zapwnić niż przeszkody ulepszać. No i poszły w ruch poduchy z kanapy, oparcia rodziców pozbawiając, ale cóż to za poświęcenie w porównaniu z bezpieczeństwem dziecięcia.

No a ostatnio płacz dziecka, które spać miało  mama usłyszawszy, wparowuje do sypialni, a Synu na czworaka przed drzwiami stoi i o otwarcie nawołuje. Matka w głowę się podrapała - Jak to? Sam tak ? Bez strachu? Ale jakim sposobem? Hmmmmmm.... Nicponia oglądnęła, czy też uszczerbku na zdrowiu nie ma. No i nie było.

Sytuacja poczęła powtarzać się regularnie. Aż w końcu Nacio rodzicom sam zademonstrował sprytu swego efekty. . .
17 komentarzy:

 1. ale sliczny :) i jaki sprytny, zadowolony ze zszedl z lozka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. :)))oj sprytny on! Coraz częściej dochodzę do wniosku, że dzieci są jak koty - zawsze spadają na cztery łapy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wooow Cóż za Sprytek z Natka :) Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. My też teraz tą fazę przechodzimy i im więcej jest przeszkód tym lepsza zabawa :D dlatego jak śpi w dzień to kładę go do łóżeczka dziecięcego żeby mi się po pokoju nie szwendał ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. co za spryciarz!!
  ale jak zwinnie to robi:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hhaha, super bystrzacha!!! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Słodziak :D Nela ma taka samą pościel ;)
  Jaki zadowolony, że udało Mu się zejść ;) Ale może pokazuj Natkowi sposób ze schodzeniem tyłem, żeby nie zrobił sobie krzywdy kiedy miękkiego lądowania nie będzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. spryciula :-) u naspewnie tez niedlugo do tego dojdzie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczny rozbójnik, i jaka satysfakcja na obliczu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. aaaa, Klaudusia też tak cuduje!

  OdpowiedzUsuń
 11. jeszcze nie raz Natosław spryciaż Cię zaskoczy:-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Sprytaśnie ;D Chyba prosi się o swoje własne łóżko ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dlatego Natka spi w swoim łóżeczku, a w dzień na łóżku przebywamy bardzo mało:D co prawda u nas wyższe łóżko i większy strach, ale u nas podłoga rulez;] a Natek Wspaniały, zuch doskonały, przeszkody pokonywać może dzień cały:D
  :)

  OdpowiedzUsuń
 14. a nam się udało młodego nauczyć, że schodzi się tyłem! i schodzi! nie zawsze ale w większości przypadków złazi z kanapy albo z łóżka tyłem! :)))

  OdpowiedzUsuń

Ten blog jest moją własnością i to ja decyduję, co chcę na nim zamieszczać, dlatego Twój komentarz zostanie opublikowany, jeśli nie zawiera obraźliwych treści.