poniedziałek, 16 stycznia 2012

Matka rozbrojona

Ja cie sunę! Ależ ten Synu mój postępy czyni mistrzowskie! Nie to żebym się chwalić chciała, ale odnotować muszę i udokumentować, że Szuszuniu mój tańczy już  na siedząco, stojąco i leżąco nawet, byle dźwięk w uszunia swe wychwytując.

Giba tak dupcią w przód i w tył, trzymając się tego, co pod łapcią akurat. Rama kojca, półka przewijaka, szuflada komody (z którą łączy się matczyna schiza odciętych paluszków)  tudzież inny trzymak i tany tany się zaczyna.

Ostatnio Nacio będąc pod babci opieką i cioci swej  trzynastoletniej, tak tańcował gibająco w przód i tył, że w tył to siadał już prawie ;-D Widziałam to na oczy prawie własne, gdyż  Syn mój w swych wyczynach utrwalony na filmiku został ;-)

Do tego śmiem twierdzić, że muzycznie Chłopczyna nie jest wybredny wcale, byleby dźwięki regularne były i melodyczne w miarę i już dupciuńka się buja.
I tak to Nacio tańcowanie swe uprawiać zaczyna od poranku samego, najpierw przy Vivy dźwiękach.
Potem wystarczy już nawet pioseneczka w reklamie (Lidla - na przykład, ehhhh), melodyjka z pchaczka gawędziarza, telefonu mamy, a nawet typu  made in china - "doprowadź rodziców do szału" - do chodzika dołączonej w ramach bajeru.

Dodam na koniec, że dzisiaj hitem sezonu okazała się mini  ( podkreślam mini ;-)) melodyjka z Bolka i Lolka, na dobranoc, typu oldskulowego ;-)

No i fajnie, no i dumnam wielce, że moje,  z synem w fazie kluski jeszcze, regularne gibania przy muzyki dźwiękach, dały coś i skutki kiełkujące już poznać mogę ;-D Cuuuuuuudnie!Rozwiązanie zagadki ;-D

13 komentarzy:

 1. Aha, to pepsi się zachciewa! :P

  OdpowiedzUsuń
 2. tam chyba coś innego kusi hehehe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. A Nacio to fryzurki przypadkiem nie zmienił,czy to światło tak pada?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tam czai się jakaś inna flacha :D

  Rozkoszne musi być to tańcowanie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. a to ci tancerz rośnie :)Już szukaj trenera jakiego ;)))

  OdpowiedzUsuń
 6. No tak tego można było się spodziewać...Już się zaczyna...:)

  OdpowiedzUsuń
 7. :0 :) Jak to mówią?! ciągnie Wilka do lasu ?! :)Może rozbroić :) pozdrowienia dawna znajoma

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fajny Szuszuniu :) Pewnie śmiechu co nie miara obserwując te taneczne wygibasy :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Madzik z fryzurką nic nie robiliśmy, może tylko nieco zgęstniała;-)

  Niezła żono - nu nu nu, jakbym to do Syna powiedziała;-P Flacha taty - przyznaję;-P

  OdpowiedzUsuń
 10. ach to Ci tancerz rośnie:-)))) wspaniale! i dobrze wiedzieć, bo my również od początku się bujamy, więc liczę na podobne efekty:-)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Wyobrażam sobie :D uwielbiam patrzeć jak maluszki tańczą, Kinga tańczy nawet przy odkurzaczu ! :) Mamy przy tym z Julą niezły ubaw :).
  A z Natanka spryciula, rośnie Ci wielbiciel Pepsi ;-)

  OdpowiedzUsuń

Ten blog jest moją własnością i to ja decyduję, co chcę na nim zamieszczać, dlatego Twój komentarz zostanie opublikowany, jeśli nie zawiera obraźliwych treści.