wtorek, 25 października 2011

Kochane mamy prezenty wymienione!

Kochane moje blogowe kuleżanki. Minęło wczoraj wspomniane 24h i wygląda na to, że wszystkieście obdarowane, bo nikt nie zgłosił się po prezent od Niezłej Żony, z czego poniekąd straszszszsznie się cieszę, bo zgarnęłam go JAAAAAAA ;-D Jupiiiii!

Akcję zatem uważam za zakończoną i sukcesem uwieńczoną. Strasznie się cieszę, bo dzięki naszej wspólnej babskiej sile 19 cudownych uśmiechów wkrótce pojawi się  na dziewiętnastu pięknych pysiach Waszych ;-)a i przy tym dziewietnastu zmęczonych listonoszy będzie uśmiechem zarażonych ;-)

Mam nadzieję, że tak jak ja, jesteście zadowolone i zabawa Wam się podobała. Czuję też coś prawą dziurką od środkowego nosa, że jeszcze do pomysłu wrócimy ;-)

Teraz zapraszam Was, do rychłego biegu na pocztę i wysyłania! wysyłania! wysyłania! Jeśli ufacie sobie na wzajem, wysyłajcie gifciki od razu, jeśli nie - poczekajcie, aż  najpierw otrzymacie dla siebie ;-)
Wiem, że wszystkie jesteście zaabsorbowanymi mamusiami i ciężko się oderwać od pieluch, głodnych pyszczków i zagilonych nosków dzieciów Waszych, ale bardzo Was proszę - potraktujcie sprawę poważnie i priorytetowo.

Czekam na maile od Tych, które listonosza przywitały ;-)Lub chociaż skrobnięcie w komentarzu . . .
Baj baj Obdarowane ;-D

12 komentarzy:

 1. Ja już wysłałam i wiem, że moja paczka jest w "połowie drogi" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja paczka dotarła do obdarowywanej wczoraj, a i ja zostałam wczoraj obdarowana :D teraz czekam na mój drugi prezent, a jutro wysyłam paczkę Niezłej Żonie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też już swój prezent dostałam:)))) a i to co wysłałam dotarło do obdarowywanej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja paczka doszła, a ta, na którą czekam w drodze. Bardzo fajny pomysł miałaś, poznałam dzięki tej akcji sporo nowych, ciekawych blogów. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysł super, można go powtórzyć w Mikołajki.
  ps.Ja już swój prezencik dostałam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja już wczoraj dostałam od okruszka upolowany prezent :-). Jedną książkę już pochłaniam :)
  To co wysłałam już też dotarło do obdarowanej :).
  To była bardzo fajna akcja - z powtórką w mikołajki albo na święta będzie jeszcze fajniejsza :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. To proszę Cię Moja Droga o adres... bajkowska.anna@wp.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj świąteczna akcja będzie bombowa :D już nie mogę się doczekać :D

  OdpowiedzUsuń
 9. zazdroszczę Wam, ja się bałam, że będąc w pracy, nie wyrobie się z tym ograniczonym czasem, ale w następnej akcji chyba już jakoś spróbuję się załapać, bo jak widać popłynęło przy tym mnóstwo pozytywnej energii :)

  OdpowiedzUsuń
 10. MOJA PACZKA DZIŚ ZOSTAŁA WYSŁANA!!! ŚWIETNA AKCJA!!! POZDR

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja się nie załapałam: jak już dziecię pozwoliło mi poszperać w necie, to kolejne prezenty były rozdane. Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się pobawić z Wami :)

  OdpowiedzUsuń
 12. ja dostałam i wysłałam, obdarowana dostała

  OdpowiedzUsuń

Ten blog jest moją własnością i to ja decyduję, co chcę na nim zamieszczać, dlatego Twój komentarz zostanie opublikowany, jeśli nie zawiera obraźliwych treści.